FX Draw یک نرم افزار جذاب و مفید و پرکاربرد در فراگیری دروس ریاضی و هندسه است که دارای ابزارهای منحصر به فردی در زمینه طراحی و رسم اشکال هندسی می باشد و می تواند به معلمان و دانش آموزان در رسم اشکال هندسی، طراحی زاویه، نمودار، منحنی های توزیع نرمال، نمودارهای ون و مثلثات و … بسیار کمک نماید. یکی از ویژگی های بارز آن قابلیت متحرک بودن اشکال می […]

  از طریق لینک زیر می توانید درس افزار راهبرد حذف حالت های نامطلوب(2) که در کتاب ریاضی هفتم استفاده از آن آموزش داده شده است را دانلود کنید . این درس افزار توسط دوست و همکار خوبم مدیر محترم سایت رهیار ساخته شده است .  

  از طریق لینک زیر می توانید درس افزار راهبرد حذف حالت های نامطلوب(1) که در کتاب ریاضی هفتم استفاده از آن آموزش داده شده است را دانلود کنید . این درس افزار توسط دوست و همکار خوبم مدیر محترم سایت رهیار ساخته شده است .  

بالاخره اولین محصول آموزشی سایت برزین مهر با موضوع معادلات برای دانش آموزان پایه های سوم راهنمایی و اول متوسطه  آماده گردید . این کتاب الکترونیک شامل موضوعات معادلات درجه اول(تک مجهولی) ، روابط و معادلات خطی، شیب خط ، مختصات و دستگاه معادلات دو مجهولی می باشد.که این محصول را از طریق لینک زیر می توانید دانلود نمایید .

نرم افزار Algebrator 5.0.2 برنامه ای با روش کار بسیار ساده است که شما را قادر می سازد در هر سن و هر مقطعی که باشید سوالات ریاضی خود را به آسانی حل کنید! بسیاری از دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در فهم دقیق دروسی همچون ریاضی با مشکلاتی مواجهند که توصیه همیشگی استادان این درس، برای رفع این مشکلات نیز حل تمرینات زیاد است. باتوجه به همین مساله […]